CF18JB11M0
MFR.Part #
CF18JB11M0
JLCPCB Part #
C7106653
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 11MΩ 125mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS