FRN2JB10R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
FRN2JB10R0
JLCPCB Part #
C7278011
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-40℃~+155℃ 10Ω 2W Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS