WW12FT261R
MFR.Part #
WW12FT261R
JLCPCB Part #
C3378764
Description
-55℃~+350℃ 261Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS