RSF1JT750R
MFR.Part #
RSF1JT750R
JLCPCB Part #
C2589581
Description
-55℃~+235℃ 1W 750Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS