FRN14JT750R
MFR.Part #
FRN14JT750R
JLCPCB Part #
C6044567
Description
-40℃~+155℃ 250mW 750Ω Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS