FRN12JT750R
MFR.Part #
FRN12JT750R
JLCPCB Part #
C6253222
Package
Plugin,D3xL9mm
Description
-40℃~+155℃ 500mW 750Ω Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS