FRN12JT2K40
MFR.Part #
FRN12JT2K40
JLCPCB Part #
C5742359
Description
-40℃~+155℃ 2.4kΩ 500mW Metal Film Resistors ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS