FCR2512KT10R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
FCR2512KT10R0
JLCPCB Part #
C2534183
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS