CSRT2010FT5R10
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CSRT2010FT5R10
JLCPCB Part #
C5579669
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 5.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS