CFM14GT100K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CFM14GT100K
JLCPCB Part #
C3412527
Package
Plugin,D1.7xL3.3mm
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 100kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±2% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS