CF18JB75K0
MFR.Part #
CF18JB75K0
JLCPCB Part #
C7228296
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 75kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS