CFM12JB4R70
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CFM12JB4R70
JLCPCB Part #
C6483365
Package
Plugin,D2.3xL6mm
Description
-55℃~+155℃ 4.7Ω 500mW Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS