CF12JB4R70
MFR.Part #
CF12JB4R70
JLCPCB Part #
C5617669
Description
-55℃~+155℃ 4.7Ω 500mW Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS