CFF12JT20R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CFF12JT20R0
JLCPCB Part #
C3576966
Package
Plugin,D2.7xL8.5mm
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 20Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS