CF2JT1R20
MFR.Part #
CF2JT1R20
JLCPCB Part #
C3568252
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 2W Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS