CF2JT30K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF2JT30K0
JLCPCB Part #
C2591081
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 30kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS