CF2JB47K0
MFR.Part #
CF2JB47K0
JLCPCB Part #
C6533321
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 47kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS