CF14GT24K0
MFR.Part #
CF14GT24K0
JLCPCB Part #
C2586809
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 24kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS