CF14JT470K
MFR.Part #
CF14JT470K
JLCPCB Part #
C2441528
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 250mW 470kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS