RSF1JA220R
MFR.Part #
RSF1JA220R
JLCPCB Part #
C3403166
Description
-55℃~+235℃ 1W 220Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS