CF1JT68K0
MFR.Part #
CF1JT68K0
JLCPCB Part #
C3464873
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 68kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS