CF18JB3K30
MFR.Part #
CF18JB3K30
JLCPCB Part #
C6483285
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 3.3kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS