RNCF0805DTE1K82
MFR.Part #
RNCF0805DTE1K82
JLCPCB Part #
C2481455
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS