CF12JB3K30
MFR.Part #
CF12JB3K30
JLCPCB Part #
C7106611
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.3kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS