CF18JB360R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF18JB360R
JLCPCB Part #
C5594857
Package
Plugin,D1.7xL3.3mm
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 360Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS