CF18GT3K90
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF18GT3K90
JLCPCB Part #
C3551139
Package
Plugin,D1.7xL3.3mm
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 3.9kΩ Carbon Film Resistor ±2% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS