CF12JB240R
MFR.Part #
CF12JB240R
JLCPCB Part #
C6529166
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 240Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS