CF18JB110R
MFR.Part #
CF18JB110R
JLCPCB Part #
C6533280
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 110Ω 125mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS