CF18JT3K90
MFR.Part #
CF18JT3K90
JLCPCB Part #
C2441504
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 3.9kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS