CF18GT20K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF18GT20K0
JLCPCB Part #
C2586967
Package
Plugin,D1.7xL3.3mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 20kΩ Carbon Film Resistor ±2% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS