CF14GB7K50
MFR.Part #
CF14GB7K50
JLCPCB Part #
C6483256
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 7.5kΩ Carbon Film Resistor ±2% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS