CF14GT3K60
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF14GT3K60
JLCPCB Part #
C2587313
Package
Plugin,D2.3xL6mm
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 3.6kΩ Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS