CF14JT270K
MFR.Part #
CF14JT270K
JLCPCB Part #
C5594801
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 250mW 270kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS