CF14JT3R30
MFR.Part #
CF14JT3R30
JLCPCB Part #
C2587298
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS