CF14JT3M30
MFR.Part #
CF14JT3M30
JLCPCB Part #
C2441487
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 3.3MΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS