CF14GT10R0
MFR.Part #
CF14GT10R0
JLCPCB Part #
C2586844
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 10Ω 250mW Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS