RSMF12FTR100
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSMF12FTR100
JLCPCB Part #
C3414453
Package
Plugin,D2.3xL6mm
Description
-55℃~+200℃ 100mΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS