CF14JT1M20
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF14JT1M20
JLCPCB Part #
C2441481
Package
Plugin,D2.3xL6mm
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2MΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS