CF14JT160K
MFR.Part #
CF14JT160K
JLCPCB Part #
C2584466
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 160kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS