CF14JB4R70
MFR.Part #
CF14JB4R70
JLCPCB Part #
C7229189
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS