CF14JT430K
MFR.Part #
CF14JT430K
JLCPCB Part #
C2585242
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 250mW 430kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS