CF14JB3K30
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF14JB3K30
JLCPCB Part #
C7106639
Package
Plugin,D2.3xL6mm
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 3.3kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS