CF14JB240R
MFR.Part #
CF14JB240R
JLCPCB Part #
C20110789
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 240Ω 250mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS