CF14GB240K
MFR.Part #
CF14GB240K
JLCPCB Part #
C5963977
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 240kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±2% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS