RSF5JT100K
MFR.Part #
RSF5JT100K
JLCPCB Part #
C5896501
Description
-55℃~+235℃ 100kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS