CF14JB18R0
MFR.Part #
CF14JB18R0
JLCPCB Part #
C7106635
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 18Ω 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS