CF14JB1K80
MFR.Part #
CF14JB1K80
JLCPCB Part #
C6529197
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.8kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS