CF14JA39R0
MFR.Part #
CF14JA39R0
JLCPCB Part #
C2642847
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 39Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS