CF14JA7K50
MFR.Part #
CF14JA7K50
JLCPCB Part #
C2642768
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 7.5kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS