CF14JA1K50
MFR.Part #
CF14JA1K50
JLCPCB Part #
C2643489
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.5kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS